Mad-Music.pl

Ciepły i wzruszający teledysk Rachel Platten do ballady “Better Place”!

Rachel Platten_Wild Fire cover small

Rachel Platten podbiła światowe listy przebojów za sprawą hitów „Fight Song” (platynowy singiel w Polsce) i „Stand By You”.  Artystka opublikowała właśnie teledysk do „Better Place”. Ballada promuje płytę „Wildfire” (dostępna pod linkiem TUTAJ), która miała premierę w styczniu br.

Rachel postanowiła przeprowadzić mały eksperyment z udziałem fanów. Na plan teledysku zaprosiła pary i rodziny, których zadaniem było spoglądanie na siebie podczas słuchania „Better Place”. W tym czasie Rachel obserwowała ich reakcje z ukrycia.

„Celem teledysku była próba uchwycenia momentu wyrażenia najczystszych emocji, kiedy spogląda się w oczy tych, których się kocha.”- mówi  Rachel – „Wybór prawdziwych fanów do udziału w nagraniu sprawił, że ta koncepcja się sprawdziła. Teraz, za każdym razem, gdy oglądam ten teledysk, czuję te emocje!”

Niedawno Rachel Platten została uhonorowana nagrodą Daytime Emmy („Outstanding Musical Performance in a Talk Show/Morning Show”) oraz nagrodą iHeartRadio Music Awards za „Najlepszy Tekst”. Sukces utworu „Fight Song” przyniósł jej również pierwszą w karierze nominację do nagrody Billboard Music Award!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama