Cleo debiutuje solo!!!

F-4_01

Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube’a, pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej – CLEO – zapowiada premierę swojej pierwszej solowej płyty!

Odkryta przez Donatana, wydała w 2013 roku singiel „My Słowianie„, który stał się jednym z największych hitów radiowych. Wydana rok później płyta „HIPER/CHIMERA”, którą wyprodukował Donatan uzyskała status podwójnej platyny. W tym samym roku CLEO z dużym powodzeniem wystąpiła podczas Eurowizji, dzięki czemu zyskała rzesze fanów nie tylko w Polsce.

Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci, jej profil facebookowy zgromadził ponad 1 500 000 fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono ponad 150 000 000 razy.

Aktualnie CLEO przebywa w trasie obejmującej koncerty na całym świecie (oprócz licznych koncertów w Polsce, m.in.USA, Kanada, Anglia, Holandia, Włochy, Belgia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Bułgaria) oraz przygotowuje się do premiery płyty, która ukaże się w 2 września 2016.

„Bastet”, jak zawsze w przypadku Cleo, jest odważną eskapadą poza bezpieczne ramki muzycznych gatunków. Od ballad poprzez housowe produkcje, aż do nizin trapowych basów.  Cleo udowadnia, że bawi się muzyką, nie bojąc się przy tym wymykać z ram, do których przyzwyczajony jest słuchacz.

„Bastet” to płyta subtelna i delikatna jak skóra Nefretete, a jednocześnie drapieżna i zmienna jak pogoda Sahary. Materiał muzyczny, wideo jak i samo wydanie płyty przygotowane jest jak zwykle z dużym rozmachem. Tym razem reinkarnacja egipskiej bogini kotów zaprezentuje się solowo.