Mad-Music.pl

Colony House – nowa płyta indie-rockowej grupy z singlem “You & I” już we wrześniu!

Colony House_Only The Lonely album cover small

Colony House to pochodząca z Tennessee indie pop-rockowa formacja założona przez braci Caleba (wokal) i Willa Chapmana (perkusja). Jej skład uzupełniają Scott Mills (gitara) oraz Parke Avery (bas, klawisze). Caleb i Will dorastali w domu, w którym od zawsze żyło się z muzyki (są synami Stevena Curtisa Chapmana, wokalisty, producenta, tekściarza). Jako swoje inspiracje muzyczne wskazują U2 i Cold War Kids. Uznanie przyniósł im singiel „Silhouettes” z debiutanckiej płyty „When I Was Younger” z 2014 r. Są wciąż bardzo młodzi, ale niezwykle dojrzałe teksty piosenek zdradzają, że życie poznali już dość dobrze. Śpiewają o rzeczach, które uznają za ważne i podkreślają, że nie zależy im na udziale w wyścigu po sławę za wszelką cenę.

16 września nakładem RCA Records ukazuje się nowy album studyjny – „Only The Lonely”. CD zawierające 13 utworów. Krążek promuje singiel „You & I” oraz „You Know It”.

Płytę już teraz można także przedpremierowo zamawiać płytę w serwisach cyfrowych TUTAJ.

Zespół wystąpił niedawno w Polsce w Katowicach w ramach koncertów organizowanych z okazji Światowych Dni Młodzieży.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!