Mad-Music.pl

DAVID GILMOUR – najnowszy klip “In Any Tongue” już do obejrzenia!

Gilmour - plakat

Jeden z najlepiej przyjętych utworów z ostatniej, Złotej już w Polsce płyty David Gilmoura doczekał się własnego videoklipu. Kompozycji „In Any Tongue” – bo o niej mowa – towarzyszy przejmująca, prawie 7-minutowa animacja w klimacie wizualizacji do poprzednich utworów.

Utwór okazał się jednym z faworytów fanów podczas dotychczasowych koncertów promujących krążek „Rattle That Lock” i żelaznym elementem setlisty niedawnych koncertów Gilmoura w Londynie i Ameryce Południowej.

W Polsce będziemy mogli go usłyszeć na całkowicie wyprzedanym koncercie 25 czerwca w ramach uroczystości obchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu. Odbędzie się on z towarzyszeniem 30-osobowej orkiestry pod batutą wieloletniego współpracownika Gilmoura, Zbigniewa Preisnera. Dodatkową atrakcją będzie udział słynnego pianisty jazzowego Leszka Możdżera. Wydarzenie odbywające się na Placu Wolności przed Narodowym Forum Muzyki a jego transmisję wyemituje Telewizja Polska.

Mecenasem wydarzenia jest Bank Zachodni WBK, a producentem firma FM PRO Sp. z o.o.

Więcej o Davidzie Gilmourze:
http://www.davidgilmour.com/
https://www.facebook.com/davidgilmour

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama