Mad-Music.pl

Debiutancki teledysk Radka Taracha!

Radek_Tarach_1m

Radek Tarach to młody wokalista, który doskonalił swój warsztat muzyczny pod okiem kilku znanych postaci m.in. Grażyny Łobaszewskiej oraz Elżbiety Zapendowskiej. Tworzy muzykę z pogranicza popu i rocka. Idealnie trafia w gust ludzi młodych – jest jedną z największych gwiazd radiowego talent-show Radia Young Stars i wielkim odkryciem projektu Young Stars – stworzonego przez wytwórnie płytową MyMusic.

Utwór „Dobry dzień” ma klimat pop-rockowy. Opowiada o tym, że każda nadchodząca chwila daje nam szansę na naprawę tego co zrobiliśmy źle. Każdy kolejny dzień jest czymś wyjątkowym i musimy go w pełni wykorzystać. W każdym z nas drzemią marzenia – wystarczy je tylko obudzić. Teledysk nawiązuje do wspomnień dziewczyny i chłopaka, do ich miłości, przywiązania; używając wyobraźni zobaczymy coś więcej. Siłę dążenia do realizacji nawet najtrudniejszych planów czy marzeń. Każdy następny dzień będzie DOBRYM DNIEM, wystarczy w to tylko uwierzyć.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!