Mad-Music.pl

DEPECHE MODE – szczegóły oficjalnej polskiej premiery płyty ‘Spirit’ w barStudio 16 marca!

Depeche Mode Spirit album cover

SONY MUSIC i EMPIK zapraszają na oficjalną premierę płyty DEPECHE MODE ‘SPIRIT’ w warszawskim barStudio 16 marca, gdzie wszystkich gości czeka mnóstwo atrakcji związanych z zespołem. Tylko tego wieczoru uczestnicy imprezy będą mogli odsłuchać nową płytę zespołu na chwilę przed jej oficjalną premierą, a o północy zakupić pierwsze dostępne w Europie egzemplarze krążka ‘Spirit’ (wszystkie edycje) wraz z zestawem unikalnych gadżetów, dodawanym do każdej zakupionej płyty. To nie koniec – planowane są także konkursy, w których do wygrania będzie spotkanie Dave’a, Martina i Andy’ego przed ich koncertem na Stadionie Narodowym, foto-budka z zespołem (jak żywym!) i elementami z teledysku „Where’s the Revolution” a także impreza przy starszych i najnowszych utworach zespołu do białego rana granych przez DJów: Kanaritz, Devotee, ADHD.  Przypomnijmy: nowa, 14. w karierze płyta Depeche Mode ‘Spirit’ ukaże się na świecie sklepach 17 marca b.r., a krążek wyprodukował James Ford z Simian Mobile Disco (odpowiedzialny za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys). Brytyjski magazyn Q uznał go za „jeden z najmocniej naładowanych energią albumów Depeche Mode od lat”.  W ramach promocji płyty Depeche Mode wystąpią 21 lipca 2017 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Oficjalna polska premiera płyty Depeche Mode „Spirit” : 16 Marca, start 21:30 , barStudio (Warszawa, plac Defilad 1), wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona). Możliwość płacenia kartą (stoisko EMPIK, bar).

Strona wydarzenia na Facebooku (tylko tutaj pojawiać się będą aktualne informacje o imprezie, jak również szczegóły konkursów): TUTAJ

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama