Mad-Music.pl

DEPECHE MODE – co zrobić, żeby osobiście poznać Dave’a i spółkę?

Wyprzedany koncert Depeche Mode na PGE Narodowym zbliża się wielkimi krokami – zostało do niego już niewiele ponad 2 tygodnie. I choć osób oglądających na żywo Dave’a, Martina i Andy’ego będzie dokładnie 50 tysięcy, tylko nieliczna garstka fanów będzie mogła poznać ich osobiście przed koncertem.  Chcesz być wśród nich? W ogłoszonym właśnie konkursie EMPIKu i Sony Music można wygrać nie tylko 2 bilety na koncert 21 lipca, ale i spotkanie dla dwóch osób z samym zespołem!

Zadanie konkursowe jest proste – zakup kartą Mój Empik w dniach 5-18 lipca w salonach Empik i przez stronę Empik.com którąś z dowolnych wersji płyty ‘Spirit’ (CD, 2CD Deluxe, 2CD Deluxe Box, 2LP) lub singiel ‘Where’s The Revolution’ na winylu i skan/zdjęcie paragonu podeślij na adreskonkurs@sonymusic.pl wraz z jednozdaniową odpowiedzią na pytanie ‘Co powiesz zespołowi Depeche Mode, jak go spotkasz?’. Termin nadsyłania zgłoszeń to koniec dnia 18 lipca, regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.sonymusic.pl. Ogłoszenie wyników konkursu w południe 19 lipca na stronie www.sonymusic.pl i www.facebook.com/empikcom.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama