Mad-Music.pl

Dj Snake prezentuje nowy singiel!

Nominowany do nagrody Grammy, francuski DJ i producent DJ Snake prezentuje nowy singiel! Utwór, który miał swoją premierę w programie Zane Lowe’a „World Record” został napisany przez DJ’a Snake’a, Eda Sheerana, Steve Maca, Lindy Robbins, Ilsey Juber i Johnny McDaid!

DJ Snake ogłosił premierę swojego nowego singla podczas występu na szczycie Łuku Triumfalnego w Paryżu 7 września, który oglądało 1,5 mln widzów! To był szczególny moment w historii i kulturze francuskiej. DJ Snake jest pierwszym artystą, który uzyskał zgodę od miasta oraz Centrum Zabytków Narodowych! Transmisja odbyła się na żywo na FB oraz Instagramie. Obraz został wyreżyserowany przez nominowanego do nagrody Grammy Colina Tilley.

DJ Snake (AKA William Grigahcine) miał bardzo udany rok od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu „Encore”. Album zajął 1. miejsce listy Billboard w rankingu Top Dance / Electronic Albums i zadebiutował w Top 10 na całym świecie, w tym na 8. miejscu listy Billboard Top 200. DJ Snake zdobył również swój pierwszy numer 1 za singiel „Let Me Love You” z Justinem Bieberem, który pokrył się 4x platyną. Od tamtej pory osiągnął wynik 3,5 MILIARDA odtworzeń, dzięki sukcesowi kolejnych swoich hitów „Turn Down For What“, „Get Low“, „You Know You Like It“, „Lean On” czy „Middle“.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama