Długo oczekiwany, nowy album Wolfganga Gartnera

Nagrywał dla Ultra Records oraz Ministry Of Sound, jest twórcą remiksów m.in. dla Britney Spears i Tiësto, a od 2010 roku prowadzi label pod nazwą Kindergarten Records. Po pięciu latach, ukazuje się jego nowy album pt. „10 Ways To Steal Home Plate”.

wolfgang-gartner-press-1

Wolfgang Gartner to jedna z najbardziej barwnych postaci, na amerykańskiej scenie klubowej. Twórca wielu przebojowych produkcji, które osiągnęły pierwsze miejsca na liście bestsellerów platformy Beatport. Był jedną z gwiazd programu „Clubland”, emitowanego przez stację MTV. Odpowiadał również, za muzyczną stronę „Video Game Awards” w Spike TV. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Deadmau5, Skrillex czy Tiësto. Znalazł się także wśród 10 najpopularniejszych DJ’ów w Stanach Zjednoczonych.

W 2011 roku, światło dzienne ujrzał jego debiutancki album „Weekend In America”, na którym znalazły się takie hity jak „Forever” oraz „Illmerica”. Fani Gartnera, na premierę nowego autorskiego materiału, musieli czekać aż pięć lat, a jego tytuł to „10 Ways To Steal Home Plate”. Składa się on z dziesięciu energetycznych, pełnych pozytywnych wibracji tanecznych utworów, będących mieszanką muzyki progressive house, electro house i dance. Wśród gości m.in. JHart, Negin Djafari i Wiley & Trina. Premiera w USA, to 16 pozycja na Billboard Top Dance Albums. Teraz przyszedł czas na podbój Europy!

wolfgang-gartner-10-ways-to-steal-home-plate-front

Tracklista:

  1. Turn Up (feat. Wiley & Trina)
  2. Looking For You (feat. Negin Djafari)
  3. Hurricane Slurricane (feat. Dâm-Funk & E-40)
  4. Saved
  5. Replay It (feat. DA Wallach)
  6. Unholy (feat. Bobby Saint)
  7. Y.W.M.O. (feat. Gene Noble)
  8. Faded (feat. Marc Griffin)
  9. Feel Right (feat. JHart)
  10. Up In Smoke (feat. A-Trak & Sirah)