Mad-Music.pl

DRAGONETTE wraca z nowym singlem „Lonely Heart”!

Dragonette - Lonely Heart[7]

Awangardowy zespół z nurtu electro-pop, DRAGONETTE, wraca z nowym, genialnym singlem „Lonely Heart”! Rytmiczny hit przywołuje na myśl miłosne uniesienia i słodkie dni gorącego lata.

Zespołowi Dragonette nie jest obce wplatanie sporych dawek emocji do ich chwytliwych popowych kawałków. Często łatwo wpadające w ucho piosenki kryją w sobie przemyślane teksty z melancholijnym przesłaniem.

„Tak jak to się zdarza przy większości naszych piosenek, również przy pisaniu Lonely Heart nie byliśmy do końca pewni dokąd zmierzamy. Pod koniec pracy mieliśmy prawie gotowy imprezowy kawałek, ale przy uważniejszym wsłuchaniu się wyczuwalne było jego bardziej sentymentalne oblicze. I to właśnie ono sprawia, że jest utwór jest tak wyjątkowy i ciekawy”– tłumaczy Martina, wokalistka zespołu.

   Singiel w serwisach cyfrowych: https://MagicRecords.lnk.to/auw8e

Pod względem produkcji i osiągnięć miniony rok był niezwykle ważny dla Dragonette. Połączyli oni siły ze szwedzkim zespołem Galantis, by nagrać„Peanut Butter Jelly”. Singiel trafił do pierwszej 10-tki list światowych przebojów i szybko osiągnął złoty, a następnie platynowy status. Kawałek odtworzono aż 122 milionów razy na Spotify, na YouTube video zanotowało 87 milionów wyświetleń!

Dziesięcioletnią muzyczną podróż zespołu od indie do popu śledził cały świat. Nieśmiertelny hit „Hello” z gościnnym udziałem Martina Solveigazapewnił im uznanie wśród milionów fanów na całym świecie. Wraz z premierą „Lonely Heart” ich liczba z pewnością wzrośnie!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!