Mad-Music.pl

Dwa single od Rihanny!

 
TAG -->

Rihanna-Needed-Me-2016 Rihanna-Kiss-It-Better-2016

Era ANTI trwa w najlepsze a fani Rihanny na pewno są zadowoleni. Teraz będą jeszcze bardziej, ponieważ piosenkarka z Barbadosu postanowiła wydać nie jeden a dwa single! Pierwszy to Needed Me, który trafi do amerykańskich stacji radiowych. Oprócz tego wybór padł też na jeden z najbardziej ulubionych utworów z krążka Kiss It Better, do którego teledysk ma się ukazać już jutro. Informacja ta pojawiła się na Tweeterze.

Aktualnie Rihanna jest w trasie koncertowej ANTI World Tour. Promuje swój najnowszy album wydany 28 stycznia nakładem wytwórni Westbury Road and Roc Nation. Artystka także zawita do Polski. Jej koncert odbędzie się w naszym kraju już 5 sierpnia w Warszawie.

https://twitter.com/rihanna/status/714934622962974720

 

 

 

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama