Mad-Music.pl

“Dziś nie ma takiej wiosny” Kasia Moś

Kasia Moś, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji wystąpiła w grudniu zeszłego roku w katowickim NOSPR , w którym to wokalistka przy pełnej Sali zaprezentowała swój dorobek artystyczny zarówno utwory z płyty „Inspination” oraz nowe kompozycje zapowiadające kolejny album, który będzie miał swoją premierę w tym roku.

Kasi na scenie towarzyszył zespół i orkiestra AUKSO.  Jej założycielem i dyrygentem jest Marek Moś (prywatnie – tata wokalistki), a wśród muzyków wystąpili Mateusz Moś – skrzypce (brat Kasi), Mateusz Kołakowski, Maciek Magnuski i Wojtek Fedkowicz.

Usłyszeliśmy m.in. „Addiction”, „Experience”, czy „Zatracam się”.  Nie zabrakło oczywiście utworu „Flashlight”, który podbił serca polskiego jury decydującego o wyborze polskiego reprezentanta na Eurowizję i miliony fanów tego konkursu, podziwiających występ Kasi w Kijowie.

Do udziału w koncercie w NOSPR artystka zaprosiła gości specjalnych, Józefa Skrzeka, polskiego multiinstrumentalistę, wokalistę i kompozytora, jednego z członków kultowego zespołu SBB, fiński duet Norma John, reprezentujący Finlandię na tegorocznej Eurowizji oraz Kubę Badacha, wokalistę, instrumentalistę, kompozytora, aranżera, producenta muzycznego; lidera zespołu Poluzjanci.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!