Mad-Music.pl

Dziś premiera nowego albumu Posner’a ze światowym przebojem “I TOOK A PILL IN IBIZA (SEEB REMIX)”!

image008

Najnowszy hit pochodzącego z Ditroit Mike’a Posnera „I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)” przekroczył już liczbę 250 milionów streamów na Spotify! Singiel zawojował całą Skandynawię utrzymując się na 1. miejscu sprzedaży w Norwegii przez 4 kolejne tygodnie! Ponadto utwór zawojował stacje radiowe w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii, a także Holandii. Po tym jak pojawił się na antenie BBC Radio 1, natychmiast trafił też na 1. miejsce Shazam UK i  iTunes UK.  W rodzimym USA singiel dotarł do 1. miejsca na iTunesDance Chart, #8 na iTunes Top 200,  #1 na Shazam U.S., Top 5 na Global U.S. Spotify Charts oraz w Top 10 na Billboard Hot 100! „I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)”  jest obecnie 3. najczęściej streamowanych utworem na świecie w Spotify.

Telewizyjny debiut „I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)” miał miejsce 18 marca w popularnym programie The Tonight Show with Jimmy Fallon.

Po 6-ciu latach przerwy wydawniczej Mike Posner zapowiada również nowy album studyjny! At Night, Alone” to dopiero druga płyta w dyskografii artysty. W swojej twórczości Mike Posner zatoczył koło wracając w 2016r. do esencji swojego brzmienia. „Myślę, że teraz mam w sobie dużo więcej pokory” –  mówi o kilku latach swojej nieobecności artysta.

Mike Posner zadebiutował w 2010r. albumem „31 Minutes to Takeoff”, z którego pochodziły hity „Cooler Than Me”, „Please Don’t Go” oraz „Bow Chicka Wow Wow”. Artysta jest też współtwórcą hitu „Sugar” Maroon 5 i “Boyfriend” Justina Biebera. Na swoim koncie ma również współpracę m.in. z Pharrellem, Big Seanem, 2 Chainz, Wiz Khalifa, Nelly, TI, Snoop Doggiem, Avicii, Nickiem Jonasem.

“At Night, Alone” tracklista:

 1. At Night, Alone.
 2. I Took A Pill In Ibiza
 3. Not That Simple
 4. Be As You Are
 5. In The Arms Of A Stranger
 6. Silence ft. Labrinth
 7. Iris
 8. Only God Knows
 9. Jade
 10. One Hell Of A Song
 11. Buried In Detroit
 12. Thank You
 13. I Took A Pill In Ibiza (Seeb Remix)
 14. Not That Simple (Kyle Tree Remix)
 15. Be As You Are (JordanXL Remix)
 16. In The Arms Of A Stranger (Brian Kieruff Remix)
 17. Silence ft. Labrinth (Sluggo x Loote Remix)
 18. Buried In Detroit ft. Big Sean (Lucas Löwe Remix)
Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama