Mad-Music.pl

Elektroniczno-popowy duet OH WONDER z premierą nowej płyty na 3 koncertacj w Polsce!

Elektroniczno-popowy duet Oh Wonder, który wyprzedał debiutancki występ w naszym kraju, powraca w listopadzie na aż trzy koncerty!

Brytyjczycy zagrają 21 listopada w Krakowie (Kwadrat), 23 listopada w Warszawie (Palladium) i 24 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP)!

Druga płyta duetu Oh Wonder „Ultralife” ukaże się już 14 lipca!

W czasach kiedy kariery artystów pop są bardzo skrupulatnie planowane, Oh Wonder są prawdziwą anomalią. Londyński duet, który tworzą Josephine Vander Gucht i Anthony West,  powstał przez przypadek. Na początku był pomyślany  jako projekt, który nie miał w planach koncertowania, ale  w konsekwencji spędził ponad rok w trasie z kontraktem dużej firmy w kieszeni.

„Ultralife”  to drugi album duetu, ale jednocześnie właściwy debiut. Najnowszym singlem promującym płytę jest utwór „Heavy”! Piosence towarzyszy wyjątkowe video autorstwa fotografika Josha Shinnera.

„Heavy” to już czwarty po „Ultralife”, „Lifetimes” i „My Friends”, utwór zwiastujący nadchodzącą płytę „Ultralife”.

Album powstał między Londynem, a Nowym Yorkiem i został nagrany w domowym studio Oh Wonder w Brockley. Oh Wonder są też w całości odpowiedzialni za brzmienie materiału.

„Ultralife” zachowuje to co najlepsze z eksperymentalnego debiutu – hipnotyzujące wokale, emocjonalne teksty  i  urzekające melodie uzupełnione o nowe doświadczenia zespołu. Utwory nie koncentrują się tym razem tylko na syntezatorze, ale są wzbogacone o całe nowe instrumentarium.

Posłuchajcie nowego materiału Oh Wonder w listopadzie na żywo!

WYDARZENIE WARSZAWA: https://www.facebook.com/events/184661132062119/?fref=ts

WYDARZENIE POZNAŃ: https://www.facebook.com/events/1232268690232949/?fref=ts

WYDARZENIE KRAKÓW: https://www.facebook.com/events/468409093504447/?fref=ts

Oh Wonder zadebiutowali w 2015r. albumem „Oh Wonder”, który był kolekcją utworów zamieszczanych online w regularnych, miesięcznych odstępach. „Nigdy mocno nie promowaliśmy tego projektu. Początkowo udostępniliśmy to na Soundcloud z nadzieją, że piosenkami zainteresują się może inni artyści. To co stało się później zaskoczyło wszystkich” – mówi o pierwszej płycie Josephine.  Dopiero w momencie kiedy opublikowane utwory zaczęły przekraczać 10 milionów wyświetleń, Oh Wonder poczuli się zespołem. Przekonali się też do koncertowania – zagrali 162 koncerty w 14 miesięcy odwiedzając 112 miast.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!