ELLA EYRE I NATALIA NYKIEL GWIAZDAMI IMPREZY SOMERSBY PARTY LIKE A LORD!

Natalia Nykiel

ELLA EYRE I NATALIA NYKIEL GWIAZDAMI IMPREZY SOMERSBY PARTY LIKE A LORD!

27 WRZEŚNIA (SOBOTA)
INSTYTUT WYSOKICH NAPIĘĆ
MORY 8, WARSZAWA

 

Podczas imprezy zagrają dwie niezwykłe debiutantki:
Ella Eyre – wokalistka, która nie wydała jeszcze studyjnej płyty a jest już na ustach wszystkich, którzy śledzą poczynania muzyczne znanych artystów!
Natalia Nykiel – artystka, która mocnym krokiem wchodzi na muzyczny rynek.  Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem tego roku!

WYGRAJ PODWÓJNE ZAPROSZENIE:
Kup promocyjne SOMERSBY
Wpisz kod spod kapsla / kluczyka na www.somersby.pl
Rozwiąż proste zadanie konkursowe: stworzenie imprezowej pocztówki
Zwycięzcy wyłaniani są co tydzień!
Promocja trwa do 19 września!

 Na imprezie wystąpią także:
DJ MATTHEW CLARK
DJ MIBRO

ELLA EYRE – brytyjska wokalistka i kompozytorka. Popularność przyniósł jej nagrany wspólnie z RUDIMENTAL utwór „Waiting All Night”, który błyskawicznie trafił na 1 miejsce UK Singles Chart. Sukcesami okazały się również kolejne muzyczne kolaboracje m.in. z Naughty Boy, Bastille i Wiz Khalifa.

Od początku kariery ELLA EYRE jest doceniana przez krytyków, co zaowocowało nominacjami m.in. do prestiżowej BRIT Award w kategorii „Critics’ Choice” oraz nagrody MTV w kategorii „Brand New For 2014”. Artystka znalazła się na 2. miejscu plebiscytu BBC Sound Of 2014, największej muzycznej nadziei Brytyjczyków! W grudniu 2013 roku ukazała się debiutancka EP-ka „DEEPER„.

Premiera albumu ELLI EYRE jest zaplanowana na początek 2015 roku! Singlami promującymi są utwory „IF I GO” oraz najnowszy „COMEBACK”.

ELLA EYRE – “COMEBACK”

NATALIA NYKIEL – Dziewiętnastoletnia artystka jeszcze przed wydaniem płyty zdążyła mocno zaznaczyć swoją obecność. Na początku sierpnia pojawił się teledysk do jej debiutanckiego singla „WILK” oraz zaskakujący cyfrowy minialbum „LUPUS EP”, zwiastujący pełnoprawny krążek.

Wokalistka jest na najlepszej drodze, aby zapełnić trwającą od wielu lat na muzycznym rynku lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otwiera nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie rodzimego electro popu. Do współpracy zaprosiła najlepszych w tym nurcie – produkcję płyty powierzyła Foxowi, zaś teksty współtworzyła z Budyniem z zespołu Pogodno, Katarzyną Nosowską, Pauliną Przybysz, Buniem z Dick 4 Dick i Karoliną Kozak.

Bez wątpienia mamy tu do czynienia ze spójną i odważną koncepcją artystyczną, która wniesie na polską scenę wiele świeżości. Potwierdzają to także zgodne opinie krytyków.

Płyta zatytułowana „LUPUS ELECTRO” ukaże się 23 września 2014.

NATALIA NYKIEL – „WILK”

Pre-order „LUPUS ELECTRO”

https://itunes.apple.com/pl/album/lupus-electro/id912041838

http://www.empik.com/lupus-electro-nykiel-natalia,p1101049154,muzyka-p