Mad-Music.pl

Ellie Goulding zdradza pierwsze szczegóły nowej płyty

Brytyjska wokalistka i autorka takich hitów jak “Burn” czy “Love Me Like You Do” – Ellie Goulding – od dłuższego czasu przygotowuje materiał na swoją nową studyjną płytę. Piosenkarka podzieliła się z fanami pierwszymi szczegółami zbliżającego się albumu.

Ellie Goulding od jakiegoś czasu pochłonięta jest pracą nad nowymi piosenkami, które znajdą się na zatytułowanym przez fanów albumie #EG4. Na profilach społecznościowych artystki możemy znaleźć dużo zdjęć i filmików ze studia nagraniowego. Wokalistka zdradziła, że #EG4 będzie kompletnie inne niż jej poprzednia płyta “Delirium”. Brzmieniowo będzie przypominać debiutancki album “Lights”. Piosenkarka nad nowym wydawnictwem pracowała m.in. z Bloodpop, RAYE czy Carl Falk.

Przypomnijmy, że Ellie Goulding stała się rozpoznawalna dzięki hitowi “Lights”, który podbił wiele list przebojów na całym świecie. Później wokalistka wylansowała takie przeboje jak “Burn”, “Love Me Like You Do” czy “On My Mind”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!