Mad-Music.pl

ELLIPHANT na 3 koncertach w Polsce będzie promować nową płytę “Living Life Golden” już w kwietniu!

image001

ELLIPHANT promuje swoją nową płytę „Living Life Golden”! Wokalistka wystąpi na 3 koncertach w Polsce!

Jedna z najbardziej szalonych wokalistek młodego pokolenia ponownie w Polsce! Elliphant wystąpi przed polską publicznością zaledwie kilka dni po wydaniu swojej nowej (debiutanckiej w USA) płyty „Living Life Golden”! Premiera krążka 25 marca, a Elli pojawi się już 3 kwietnia w Krakowie (Rotunda), 4 kwietnia w Warszawie (Proxima) oraz 5 kwietnia w Poznaniu (Eskulap).

Sprzedaż biletów ruszy 11 lutego i będą one do nabycia w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl, Biletomat.pl oraz na www.goodmusic.pl

Zamów „Living Live Golden” w przedsprzedaży – kliknij TUTAJ.

Na koncercie nie zabraknie z pewnością nie zabraknie jej wielkich hitów – „Love Me Badder”, „Too Original” czy nowego singla „Step Down”. Oprócz dobrze znanych przebojów, Elliphant zaprezentuje przeboje nagrane z Azealią Banks, Skrillexem, Major Lazer & Gyptian i Twin Shadow specjalnie na potrzeby nowej płyty.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama