Energiczna i zmysłowa Kazadi. Posłuchaj singla z drugiej płyty Artystki!

kazadi_nazawsze_mala

Ponad półtora roku ciężkiej pracy, nagrania w studiach w Los Angeles i Nowym Jorku, współpraca z producentami największych gwiazd światowego popu. To ma za sobą Patricia Kazadi. Efektem jest druga solowa płyta popularnej piosenkarki, prezenterki telewizyjnej i aktorki. Zapowiada ją singlowa piosenka „Na zawsze”. Jako pierwsi poznają ją ci, którzy obejrzą finałowy odcinek kolejnej edycji show „You Can Dance – Po prostu tańcz”!

W Dzień Dziecka, 1 czerwca, o raz pierwszy singlowa piosenka „Na zawsze” oraz teledysk do niej  ujrzy światło dzienne i to podczas finałowego odcinak ósmej edycji popularnego „You Can Dance”.  Muzykę do tego utworu Kazadi skomponowała podczas swojego pobytu w Los Angeles. Energetyczny, zmysłowy i osobisty utwór to zarazem prezentacja nowego muzycznego oblicza artystki.

Kawałek „Na zawsze” jest zapowiedzią drugiej solowej płyty Kazadi. Płyty, która powstawała przez półtora roku, przy ogromnym nakładzie pracy. Artystka nagrywała piosenki na album w USA, w studiach w Los Angeles i Nowym Jorku.

To półtora roku mojego życia… dzień w dzień oddychałam i żywiłam się dźwiękami, które przelałam na tę płytę. Proces tworzenia był spokojny, wszystkie utwory najpierw powstały w wersji akustycznej ja i piano w moim mieszkaniu, dopiero potem wraz z producentami stworzyliśmy wokół nich mój świat, który usłyszycie już niebawem –mówi o płycie Kazadi.

screen3

 

Patricia skorzystała w amerykańskich studiach z usług topowych producentów, mających na koncie współpracę z tak wielkimi nazwiskami ze świata show-biznesu jak Gwen Stefani, Lady Gaga, Black Eyed Peas czy Dr. Dre. Nic dziwnego, że rezultatem jest kilkanaście popowych piosenek światowej, jakości, tchnących świeżością i pozytywną energią.

Ta płyta jest dla mnie ogromnie ważna, jest od początku do końca szczera i prawdziwa. Poruszyłam na niej wiele wątków od miłosnych po życiowe, oraz o zjawiska społeczne ,które dotknęły mnie lub ludzi, których znam. Pracowałam nad nią bardzo ciężko, ale także z ogromną przyjemnością. Wierzę, że każdy znajdzie na niej emocje, z którymi będzie mógł się utożsamić. Na tym zależało mi najbardziej – mówi wokalistka.

 

Źródło: Warner Music Poland