Mad-Music.pl

ENRIQUE IGLESIAS powraca z nowym singlem – premiera “SÚBEME LA RADIO” już niedługo!

EnriquePublicity-3small

Kilka tygodni temu hiszpański wokalista Enrique Iglesias po raz pierwszy udał się na Kubę, aby nakręcić tam teledysk do swojego następnego singla “Súbeme la Radio”. Teledysk kręcony w robiących wrażenie lokacjach w Hawanie ujrzą światło dzienne 24 lutego.

„Po kilku klipach z Alejandro Pérezem i sukcesie “Bailando” z Gente de Zona’em, wszystko prowadziło do tego miejsca” mówi Enrique. Warto tutaj zauważyć, że ‘Bailando”, najczęściej oglądany w historii muzyki latino (2,5 miliarda odtworzeń!) teledysk kręcony był właśnie na Kubie. Reżyser Alejandro Pérez podkreśla, że praca z Enrique jest zawsze sporą przygodą, wykraczającą daleko poza ustalony plan i scenariusz. “Súbeme La Radio” wyprodukował Carlos Paucar a napisali go Enrique i grupa jego przyjaciół: Descemer Bueno, Zion & Lennox. Descemer: „Znam Enrique już 12 lat i napisaliśmy razem takie kawałki jak “Bailando”, “Loco”, “El Perdedor”, “Cuando Me Enamoro”, “Lloro Por Ti”, “No Me Digas Que No” i “Ayer”. Pisanie utworu nigdy nie jest takie samo – zawsze improwizujemy, idziemy o krok dalej i staramy się łamać wszystkie granice, jakie znają kompozytorzy”.

Dwudniowy plan zdjęciowy, który na chwilę dosłownie sparaliżował centrum Hawany, miał ogromny oddźwięk w mediach społecznościowych za sprawą tysięcy ludzi, które chciały znaleźć się jak najbliżej swojego idola i bawiły się na planie razem z nim. Pod TYM ADRESEM można zobaczyć 40 sek. zapowiedź piosenki i klipu.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!