Mad-Music.pl

OFF Festival traci główną gwiazdę

Złe wieści dla osób wybierających się na katowicki OFF Festival. Organizatorzy podzielili się dzisiaj informacją, że podczas imprezy nie wystąpi jedna z głównych gwiazd.

6 sierpnia podczas wydarzenia pojawić się miał amerykański duet The Kills, który powrócił w tym roku z albumem “Ash & Ice”. Niestety, jego koncert został odwołany, o czym poinformowano na Facebooku festiwalu:

Drodzy przyjaciele, dzisiaj rano agenci zespołu The Kills przesłali nam następującą wiadomość:
„Przepraszamy, ale The Kills nie mogą grać koncertów w najbliższym czasie. Alison zachorowała na zapalenie płuc i aby w pełni wyzdrowieć, nie może podróżować ani występować w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Dziękujemy za zrozumienie.
Monotone Management”

Żadnych innych informacji póki co nie udało nam się uzyskać od przedstawicieli zespołu. Pracujemy obecnie nad zastępstwem.
Zwrot niewykorzystanych biletów jednodniowych (sobota 6.08) możliwy jest w punktach, w których zostały zakupione, nie później niż do soboty (6.08) do północy. Zwrot środków nastąpi w terminie określonym w regulaminie sprzedaży.

Pozostaje życzyć Alison Mosshart szybkiego powrotu do zdrowia.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama