Mad-Music.pl

Fifth Harmony nagrały hit tegorocznych wakacji! Koniecznie posłuchajcie “Worth It [feat. Kid Ink]”

image002

Czy słyszeliście już piosenkę, która będzie murowanym hitem tegorocznych wakacji? Jeśli nie, koniecznie musicie zobaczyć teledysk Fifth Harmony do „Worth It”.

Lato z pewnością będzie należeć do nich. Pięć pięknych dziewczyn, a razem z nimi słynny raper. Do tego wpadająca w ucho melodia i gotowe – to sprawdzony przepis na stworzenie hitu. Fifth Harmony razem z Kid Inkiem stworzyli piosenkę, która już teraz podbija światowe listy przebojów. Zespół wspina się coraz wyżej w zestawieniu Billboard 100, plasując się na najwyższym miejscu w swojej historii.

Fifth Harmony dały się poznać amerykańskiej publiczności, jako uczestniczki amerykańskiego X-Factora. Tam spotkały Demi Lovato, niekwestionowanie jedną z największych gwiazd młodego pokolenia i jedną z mentorek show, którą supportowały podczas jej trasy koncertowej, zdobywając  coraz większe grono fanów. Teraz dziewczyny ruszają w swoją własną trasę Reflection: The Summer Tour, promującą debiutancki album zespołu „Reflection”.

Piosenka oraz album dostępne do kupienia w wersji cyfrowej TUTAJ.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!