FOO FIGHTERS – długo wyczekiwany koncert w Polsce już za 11 dni! Sprawdz, jakie niespodzianki fani szykują zespołowi!

FF SH ALBUM COVER small

Nie było ich w Polsce od 19 lat, czyli praktycznie odkąd osiągnęli sukces i stali się jedną z najważniejszych grup rockowych świata. Foo Fighters wystąpią w Tauron Arenie Kraków 9 listopada w ramach promocji ostatniej, ósmej w karierze płyty „Sonic Highways”. Koncert sprzedał się znakomicie (w sprzedaży zostały jeszcze pojedyncze bilety) ale ten wieczór zapowiada się niezwykle ciekawie także z innego powodu. Najwierniejsi fani zespołu od tygodni pracują nad tym, żeby zespół na długo zapamiętał polski koncert.

Przy wejściu do Tauron Areny Kraków fani otrzymają instrukcję co i przy jakim utworze zrobić, żeby zdziwić Dave’a Grohla i kolegów, także znanych z oryginalnych pomysłów. W planach jest otworzenie polskiej flagi, śpiewanie refrenów i świecenie telefonami a także puszczenie w kierunku sceny papierowych samolocików przed prawie 15 tys. uczestników koncertu.

Ostatnimi wydawnictwami Foo Fighters jest płyta „Sonic Highways” i towarzyszący jej 8 odcinkowy serial „Sonic Highways DVD”, wydany w formacie DVD i Blu-Ray. Najnowszy singiel zespołu to „Outside”.

Dla największych fanów Foo Fighters planowany jest biwak, organizowany przez Fanklub FF przed Tauron Areną Kraków w dniu koncertu – szczegóły TUTAJ .

Dla tych, którym po koncercie mało będzie muzyki Dave’a i kolegów, zapraszamy na afterparty po koncercie w krakowskim klubie Re – szczegóły TUTAJ.