FUTURE – nowy klip „Kno The Meaning” juz w sieci , nowa płyta w piątek już w sklepach!

Future DS2 album cover

W najbliższy piątek do sklepów trafi nowy  album amerykańskiego rapera Future’a. W najnowszym, udostępnionym właśnie klipie do kawałka „Kno the Meaning” artystę zobaczyć można w konfesjonale wraz z DJ Esco. Obaj panowie w oparach zioła wspominają aresztowanie, jakie za posiadanie marihuany przydarzyło się DJ-owi Esco w Dubaju. Klip wyreżyserował stały współpracownik Future’a Vincent Lou i natychmiast podchwyciły go wszystkie opiniotwórcze serwisy i blogi hip-hopowe.

Przypomnijmy, że nowy album Future’a „DS2” ukazał się z zaskoczenia w formie cyfrowej w połowie lipca (a na płycie CD trafi do polskich sklepów właśnie w tym tygodniu, dokładnie 7 sierpnia). W sprzedaży dostępna będzie od razu wersja deluxe, zawierająca znane już z sieci piosenki „Real Sisters”, „Blow A Fag”i „F*ck Up Some Commas”.

Poprzedni album Future’a „Honest” zadebiutował na szczycie Billboard R&B/Hip-Hop Chart i 2. miejsca listy Billboard Top200. Fani gatunku uznali go za jedną z najlepszych płyt ub.r. i nie bez znaczenia jest też fakt, że Future’owi towarzyszyła na nim cała plejada raperów – od Kanye Westa, przed Drake’a, Andre 3000 po Wiz Khalifa i Pharrella. Duet z tym ostatnim – „Move That Dope” – uznany został za imprezowy hit roku podczas 2014 BET Hip-Hop Awards.