Mad-Music.pl

G-Eazy ogłasza datę premiery nowego albumu!

G-Eazy ogłasza datę premiery nowego albumu! Album i film “The Beautiful & Damned” już 15 grudnia na płycie pojawią się Halsey, Cardi B, A$AP ROCKY, Kehlani, E-40, Charlie Puth, Anna of the North.

“The Beautiful & Damned” to nowy album i jednocześnie tytuł filmu, który przedstawia bardzo mocny portret Geralda/G-Eazy’ego. Gerald stworzył G-Eazy’ego, by przezwyciężyć własne ograniczenia – żyć pełnią życia i zostać gwiazdą, jaką zawsze chciał być. Droga do sławy wiąże się jednak z wpadnięciem w schemat – uzależnieniami i złymi nawykami wynikającymi ze stylu życia, które G-Eazy prowadzi. Nawiązująca do powieści F. Scotta Fitzgeralda o tym samym tytule opowieść zawarta w ‘The Beautiful and Damned” pokazuje codzienne próby Geralda posprzątania bałaganu, jaki bezustannie robi w swoim życiu lekkomyślny G-Eazy.

Narracja filmu zbudowana jest wokół konfliktu, który Gerald toczy ze swoim alter ego. Zarówno bardzo osobisty album jak i film opowiadają o sporze, jaki oba charaktery toczą ze sobą oraz o tym, jak mimo wszystko pozostać sobą.

Album „The Beautiful & Damned” zapowiada singiel „No Limit” z A$AP Rockym i Cardi B (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR). Na podwójnej płycie znajdzie się 20 utworów, między innymi z udziałem takich artystów jak HalseyCardi BA$AP RockyKehlaniE-40Charlie Puth, Anna of The North.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!