Mad-Music.pl

GEORGE MAPLE / nowy singiel / koncert w Warszawie!

Australijska tekściarka, producentka i wokalistka w jednym czyli George Maple zaprezentowała pierwszy singiel w 2017 roku, pochodzący z nadchodzącego, debiutanckiego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku. „Kryptonite” miał premierę w programie Julie Adenuga w Beats 1.

2017 będzie rokiem George Maple a singiel „Kryptonite” jest na to pierwszym dowodem. Przesiąknięty inspiracjami czerpanymi od Diany Ross, Janet Jackson i George’a Michaela, utwór jest utrzymany w klimacie euforycznego, współczesnego disco. Bez wątpienia “Kryptonite”  będzie królować tego lata na parkietach tanecznych.

Kryptonite” to utwór o samoakceptacji, miłości, wolności i duchowości. Mówi o trudnej nauce odpuszczania w życiu, znajdowaniu przyjemności w niedoskonałościach, celebrowaniu społeczeństwa, seksualności w każdej formie, przeciwstawianiu się stereotypom, uwalnianiu się z narzucanych samemu sobie łańcuchów i używaniu własnego smutku, nieszczęść czy złamanego serca do inspiracji.”

2016 był pełen przygód dla Maple. Wydała serię wyróżniających się solowych singli i współpracowała z najgorętszymi nazwiskami branży – DJ Snake wziął na warsztat jej singiel “Talk Talk” z czego powstał mega hit “Talk” który zajął #1 na liście Billboard Dance.

Maple tworzy wspomaga tekściarsko i produkcyjnie takich artystów jak Snakehips, Flume i Tkay Maidza – łącznie jej twórczości zakumulowała miliony odtworzeni w serwisach streamingowych.

George Maple ma na swoim koncie wyprzedane koncerty w Londynie, LA, Nowym Jorku i Australii.

26 maja zagra również w Warszawie!

https://www.facebook.com/events/310385886045011/
Miejsce: Smolna
Ulica: Smolna 38
Start: 20:00

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama