Mad-Music.pl

Gromee na Life Festival Oświęcim 2015!

foto_Robert_Słuszniak (2)

Gromee, krakowski Dj i producent oraz autor wielkiego przeboju „Follow You” dołączył to line-upu tegorocznego Life Festival Oświęcim 2015.

Artysta, który w styczniu 2015 roku podpisał kontrakt z Sony Music Poland, osiąga sensacyjne sukcesy w kraju i za granicą. Jego utwór podbija listy przebojów w Polsce, Danii, Szwecji, w Niemczech oraz w Rosji. Kawałek w niecałe trzy miesiąca zdobył ponad 1 milion wyświetleń w serwisie Vevo i nadal jest jednym z najchętniej oglądanych klipów
w Europie.

Muzyk do tej pory nagrywał z tak prestiżowymi wokalistami jak Wurld (współpraca z Timbalandem), Andreas Moe (współpraca z Tiesto i Hardwellem) i Ali Tennant (trener wokalu w brytyjskich edycjach X Factora) oraz ze znanym raperem Tommym Gunnem. Na koncie ma również wspólny utwór ze szwedzkim multiinstrumentalistą Wrethovem.

Oprócz „Follow You” (do obejrzenia TUTAJ) bardzo dużą popularnością na arenie klubowej cieszą się takie kawałki autorstwa Gromeego jak: „You Make Me Say”, „Live Forever”, „Gravity”, „Live For The Lights”. Ten ostatni został zarejestrowany w sławnym londyńskim studiu Burbree oraz w równie znanym francuskim Color Sound, w którym powstawały m.in. kompozycje Justice, Kanye Westa i Avicii.

Rok 2015 jest dla artysty bardzo dobry. Był jednym z DJ’ów warszawskiej imprezy We Love Swedish House oraz gwiazdą wrocławskiego Fame Music Festival. Na Life Festival Oświęcim wystąpi na tej samej scenie co Jessie Ware, Manu Chao La Ventura, Chris De Burgh, Afromental, Hey i Mela Koteluk.

Facebook https://www.facebook.com/gromeeofficial/timeline
VEVO https://www.youtube.com/user/GromeeVEVO
Twitter https://twitter.com/GromeeOfficial

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!