Mad-Music.pl
Fot. Krzysztof Szlęzak

Gverilla prezentuje nowy singiel zapowiadający nadchodzącą EPkę

Fot. Krzysztof Szlęzak

Gverilla, uznawany przez wielu za debiutanta 2017 roku, w swoim artystycznym dorobku oprócz kilku luźnych numerów wrzuconych do internetu, ma już 2 single, które zwiastują nadchodzącą EPkę.

Po świetnym przyjęciu “Na pocztówkach”, wydał właśnie wersję live utworu “Ślady”.
Podczas Open’er Festival odbyła się absolutna premiera projektu Gverilli. Artysta zagrał wówczas na Alter Stage. Na sierpień natomiast planowane jest wydanie wspomnianego już wcześniej debiutanckiego materiału.

Gverilla to pseudonim urodzonego w 1996 roku Mateusza. Artysta rozwija swoją działalność na wielu płaszczyznach – jest wokalistą, autorem tekstów i producentem. Jego korzenie sięgają przede wszystkim rapu, a całokształt tego co nagrywa można opisać jako łączenie przemyślanej, ekspresywnej liryki oraz eksperymentalnych linii wokalnych z abstrakcyjnym malarstwem czy grafiką. Ponadto, Mateusz od 2015 roku jest studentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, co według niego pozytywnie wpływa na postęp w twórczości audiowizualnej.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!