Mad-Music.pl

Gwiazdy na Lajcie #1 – Jeremi Sikorski

Jeremi

“Gwiazdy Na Lajcie” to program, w którym prowadzący Drabik i Kasjannna, zapraszają gwiazdy polskiego show-biznesu do jednego z warszawskich mieszkań. Rozmowy z gośćmi odbywają się w nastroju niezobowiązującej i udomowionej atmosfery, natomiast zadawane pytania pochodzą z różnych dziedzin i dotykają wielu aspektów życia i dokonań zaproszonego gościa. Program “Gwiazdy Na Lajcie” to swego rodzaju internetowy talk-show, który ma na celu wszechstronne poznanie naszego rozmówcy, z wykorzystaniem technik współczesnego show i w oparciu o nieprzeciętne poczucie humoru.

W pierwszym odcinku programu pojawił się młody artysta i bożyszcz polskich nastolatek – Jeremi Sikorski, który opowiedział między innymi o współpracy z Sylwią Przybysz oraz udziale na Young StarsArtysta zaśpiewał także także fragment swojej piosenki “Doskonale”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama