Mad-Music.pl

Honorata Skarbek ma kolejny muzyczny prezent dla fanów!

HS - Morze słów

Fani są dla Honoraty Skarbek najważniejsi. Artystka dawała temu wyraz już wiele razy. Nie tak dawno sprezentowała im teledysk do piosenki “Naga”, pochodzącej z albumu “Puzzle”, wydanego w lipcu 2015 roku. Podobny podarunek przygotowała im również teraz.

Prezent Honoraty dla fanów to świeżutki wideoklip do utworu “Morze słów”, pochodzącego z albumu “Puzzle”. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że ma słabość do ballad. A właśnie taką kompozycją jest “Morze słów”.

Morze słów” jest kolejną piosenką, po „Fenyloetyloaminie” i „Nagiej“, kontynuującą cykl emocjonalnych ballad. Takie kompozycje są mi szczególnie bliskie, bo pokazują wrażliwą stronę mojej natury – mówi Artystka.

Podobnie, jak inne piosenki z „Puzzli“, tak i ta powstała przez historię z mojego życia. Chciałam ubrać w słowa i melodie sytuacje, kiedy byłam ubierana w kłamstwa, w których topilam sie jak w tytułowym “morzu słów” – dodaje Artystka.

Album “Puzzle” miał premierę 31 lipca 2015 roku. Znalazło się na nim 11 piosenek, utrzymanych w popowym klimacie.

Przypomnijmy, że wcześniejsze płyty Honoraty Skarbek, “Honey” (2011) i “Milion” (2013), uzyskały w Polsce status Złotych Płyt.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama