Mad-Music.pl

HOT premiera! Carsky – Fragile

Paweł Karski znany szerszej publiczności jako Carsky prezentuje trzeci singiel!

Utwór, który nosi tytuł “Fragile” jest ostatnim singlem poprzedzającym debiutancką Ep-kę artysty, której premiera odbędzie jest jeszcze w tym roku!

Premiera piosenki oraz teledysku odbyła się 12 września na oficjalnym profilu Facebook’owym artysty. Za produkcję odpowiedzialny jest Carsky oraz Maciej Stendek. Masteringiem zajął się Bartosz Szczęsny, natomiast wideo-mashup wykonali Improbros.

“Singiel jest ostatnią premierą przed nadchodzącą EP-ką, której tytuł jest utrzymany jeszcze w tajemnicy. Główną inspiracją jest wieczór, podczas którego na chwilę schodzimy z naszej drogi w pogoni za szczęściem, by odpocząć w towarzystwie najbliższej osoby. Po prostu zdajemy sobie sprawę, że to wszystko, czego potrzebujemy, jest właśnie tu, obok nas. Po wieloletnich poszukiwaniach i długiej drodze w końcu każde z nas znajduje to, co do niego należy. Czasem wystarczy zrobić tylko ten jeden, jedyny krok i nie poddawać się.” – mówi Carsky.

Carsky – dotychczas działał zarówno w większych, jak i mniejszych projektach muzycznych pod kątem instrumentalnym i producenckim, jednak swoją przeszłość chce pozostawić w cieniu, wyznając zasadę, że liczy się to, co tu i teraz. W kwietniu ruszył z solowym projektem, którego owocem jest singiel Dreams. Początkowo traktował to bardziej jako zabawę, jednak niespodziewanie zamieniło się to w coś, co nabrało zdecydowanie większych rozmiarów. Singiel spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, nie tylko w Polsce, ale także za granicą – w Niemczech oraz Anglii. Dreams można usłyszeć już w kilku stacjach radiowych: ZET Chili u Gabi Drzewieckiej, Trójka – Program 3 Polskiego Radia, Radiofonii, Radio Aktywne, czy Radio17. Artysta obecnie pracuje nad materiałem, który ukaże się prawdopodobnie po wakacjach.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama