HURTS na jedynym spotkaniu z fanami przed koncertem w Poznaniu!

Hurts PL

Polska publiczność uwielbia brytyjski duet Hurts – i ze wzajemnością. To właśnie dzięki fanom zespołu piosenka „Some Kind Of Heaven” z ostatniego albumu grupy stała się w Polsce jednym z największych przebojów ubiegłego roku. Zespół nie zapomniał o naszym kraju i przy okazji najnowszej trasy koncertowej odwiedzi nas dwukrotnie – 28 lutego (Poznań)  i 15 marca (Warszawa). Przy okazji poznańskiego koncertu będzie też podpisywać swoje płyty w salonie Empik w Starym Browarze.

Fanów zespołu czeka więc nie tylko moc koncertowych wrażeń ale także możliwość spotkania Theo i Adama, którzy podpisywać będą swoje płyty w salonie Empik w Starym Browarze (ul Półwiejska 42). Do tej pory takie wydarzenia z udziałem Hurts cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale nigdy jeszcze nie odbywały się one poza stolicą. Podpisywanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Ostatni album Hurts „Surrender” (Sony Music) ukazał się w październiku ub.r. i przyniósł takie przeboje jak „Wings”, „Lights”, „Wish” oraz wspomiany „Some Kind Of Heaven”, który zespół zaprezentował na żywo po raz pierwszy w Polsce w sierpniu – podczas gali Eska Music Awards. Najnowszym utworem przeznaczonym do promocji radiowej jest najbardziej taneczna chyba kompozycja w karierze zespołu – „Nothing Will Be Bigger Than Us”.

28 lutego, godz. 17:00
Empik Stary Browar
Poznań, ul. Półwiejska 48