Mad-Music.pl

Inside Our Love – pierwsza akcja koncertowa przygotowana na koncert Delilah w Polsce!

Delilah Poland, polski fanclub Delilah ogłosił niedawno pierwszą z akcji koncertowych, które zostaną pokazane 15 sierpnia podczas jej koncertu w Sopocie. Nosi ona nazwę “Inside Our Love“.

inside our love grafika1

Fanclub przygotuje specjalny transparent z napisem “You are inside our love“. Zostanie on umiejscowiony w pierwszym rzędzie, tuż przy scenie, dzięki czemu oczy artystki na pewno go nie przeoczą. Zadaniem publiczności jest przygotowanie kartek z napisem “DELILAH“. Dzięki temu fanclub chce pokazać, że Delilah zawsze może liczyć na polskich fanów, a także chce jej udowodnić, iż jest ona “Inside our love”. 🙂

Akcja opiera się na utworze Inside My Love. Zostanie zrealizowana wraz z początkiem wykonywania pierwszego refrenu.

Szczegóły na temat akcji można znaleźć tutaj. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji każdego, kto wybiera się na koncert!

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama