Jacek MEZO Mejer przebiegł maraton poniżej 3 godzin i nagrał klip w sportowym klimacie!

mezo_bieganie_small

„MUZYKA, SPORT, MOTYWACJA”

Przedstawiamy Państwu Dla wszystkich fanów biegania od pasjonata sportu Jacka MEZO Mejera – prawdziwa motywacyjna bomba! Mezo od wielu lat (debiut w maratonie w 2002 roku) biega dla przyjemności i dobrego nastroju. Od niedawna także w pogoni za życiówkami! Jego rekord w maratonie to 2h58m (ORLEN WARSAW MARATHON 2015) a w półmaratonie 1h23m (POZNAŃ 2015)
Piosenka znajduje się na płycie KRAJOBRAZ PO BITWIE (2014)

JACEK MEZO MEJER:
CZYM JEST DLA MNIE MUZYKA, SPORT, MOTYWACJA ?

MUZYKA.
Od kilkunastu lat jestem znany ze swojej działalności muzycznej. Piszę teksty, występuje na scenie. Uwielbiam to i prawdopodobnie będę to robił jeszcze długie lata niezależnie od poziomu popularności , bo ta potrzeba siedzi głęboko w mnie.
SPORT.
Mimo, że na Olimpiadę już nie pojadę, bo mam prawie 33 lata a to raczej wiek sportowego emeryta, bardzo chciałbym rozwijać się sportowo i dzielić się z Wami tymi przeżyciami. Być może zachęcić do tego również Was. Okazuje się, że złamanie 3 godzin w maratonie, które miało być końcem – będzie… początkiem. Słowem – trenuję dalej! Chce się rozwijać biegowo, uczyć siebie i Was tej dyscypliny.
MOTYWACJA.
Coś co zawsze starałem się mieć w tekstach. Cel, sens, powód do działania. Wg mnie to bardzo ważne i na tym polu także chciałbym się rozwijać. Poza muzycznymi i sportowymi tematami chcę poruszać także takie dziedziny jak psychologia pozytywna i psychologia sportu. Rozwój osobisty, samodoskonalenie się. Bez demagogii i zaklinania rzeczywistości.​

Źródło: My Music