Mad-Music.pl

JAMES ARTHUR ujawnia klip do zupełnie nowej piosenki “Naked”!

Nowy singiel Jamesa Arthura “Naked” zapowiada trzeci album artysty. Utwór został premierowo wykonany w programie X Factor. 1 grudnia swoją premierę miał teledysk, w konwencji starego filmu w technikolorze-gdzie gościnnie pojawia się aktorka Cressida Bonas.

Nad swym utworem “Naked” James Arthur pracował z uznanymi kompozytorami: Maxem MartinemSavanem Kotechą i Johanem Carlssonem. Tak James mówi o singlu: „Podstawą tego utworu są 4 akordy, które słyszymy na początku. Później następuje crescendo, które prowadzi nas przez bridge do potężnego, finałowego refrenu. Nie ma tu poczucia przeładowania, utwór pozostaje wierny tym czterem akordom. Jest jak nabożny hymn, który chce się śpiewać od razu po usłyszeniu.”

Nowością w twórczości Jamesa są elementy gospel, które muzyk coraz odważniej wplata do swojej twórczości.„Kocham muzykę gospel. Odkryłem ją niedawno i fascynuje mnie, jak jej wpływy odnaleźć można choćby w piosenkach George’a Michaela. On opowiadał o tym w swojej filmowej autobiografii.”

Premiera najnowszego utworu artysty splata się z jego brytyjską trasą koncertową, po której James zamierza wrócić do studia aby dokończyć nagrywanie trzeciej płyty,która swoją premierę będzie mieć w przyszłym roku. Pracuje nad nią z tak uznanymi producentami i kompozytorami jak ‪Ryan Tedder, Justin Tranter i ‪Max Martin. James Arthur jak nigdy przedtem, czuje się związany także ze swoim zespołem koncertowym: „Gramy ze sobą od 2 lat, ostatnie lato spędziliśmy w trasie z OneRepublic, co bardzo nas do siebie zbliżyło. Dwa miesiące w jednym autobusie to było jak program Big Brother, gdzie wszyscy żyją życiem innych. To był niezwykły czas!”

 

Karolina Kosiba

Karolina Kosiba

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!