Mad-Music.pl

James Blunt z Edem Sheeranem. Posłuchaj zapowiedzi płyty The Afterlove

James_Blunt_The_Afterlove_Album_Cover

W sieci pojawił się singiel “Love Me Better” zapowiadający nową płytę Jamesa Blunta. Album “The Afterlove” ukaże się 24 marca 2017 roku, a w jego powstawaniu wziął udział choćby Ed Sheeran.

James pracował nad nową płytę ze znakomitymi kompozytorami i producentami. Wśród nich są Ed Sheeran, Ryan Tedder z OneRepublic, Amy Wadge (Ed Sheeran, Shannon Saunders), Johnny McDaid (Biffy Clyro), Stephan Moccio (Miley Cyrus, The Weeknd) i MoZella (Miley Cyrus, One Direction).

Album “The Afterlove” zapowiada singiel “Love Me Better”. Piosenki można wysłuchać pod tym adresem: https://wmg.lnk.to/H5a6A.

Blunt, znany z dużego dystansu do siebie i poczucia humoru, zaanonsował płytę już parę tygodni temu, w 2016 roku, kiedy napisał na Twitterze: “Jeśli myślicie, że 2016 rok był zły, to informuję, iż w 2017 ukaże się moja nowa płyta”.

Materiał będzie następcą albumu “Moon Landing”, który spędził aż 33 tygodnie na UK Top 40., docierając najwyżej do pozycji drugiej.

James Blunt sprzedał w dotychczasowej karierze ponad 20 mln płyt i ponad 12,8 mln singli. Na YouTubie jego utwory wysłuchało 625 mln użytkowników, zaś w streamingu odtworzono je przeszło 680 mln razy.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!