Mad-Music.pl

Jestem Zerem – VIDEOmanifest – PREMIERA!

 
TAG -->

image003

Minimalistyczny, symboliczny VIDEOKlip do „Jestem Zerem” to rzut okiem  na atmosferę prób zespołu VIDEO i nawiązanie do czasów, kiedy istniał jeszcze program “Luz”. Czasów, kiedy próba zespołu, teledysk i koncert nie różniły się prawie niczym – a zwłaszcza budżetem.

“Jestem Zerem” to autoironiczna, nieco zaktualizowana parafraza utworów w stylu “Autobiografii”. W bardzo bezpośredni sposób oddaje stan ducha i umysłu, w którym się znajduję zarówno ja jak i duża grupa moich znajomych. Wszechobecna afirmacja głupoty nakazuje  nam poddawać
w wątpliwość własną samoocenę i wartościowanie zasad, cech i zachowań, z których się składamy. Przy okazji kolejnych kampanii wyborczych nie da się również nie zauważyć, że politykom najwyraźniej zależy, żeby opluwając naszą inteligencję, nakłonić  nas do myślenia o sobie w kategoriach bezrozumnych jednostek. I przeciwko temu chcielibyśmy stanowczo zaprotestować, cytując ich prawdziwe – niestety – wypowiedzi.

Jednocześnie “Jestem Zerem” to satyra na samego siebie. Bo śmiejąc się z wad i rzeczy, których nie cierpimy u innych, wyśmiewamy najczęściej słabości, których tak naprawdę nie znosimy w sobie – mówi lider VIDEO Wojtek Łuszczykiewicz.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama