„Jointy i sex” – MXF x SZTOSS, czyli dużo dymu, letnia miłość i impreza do rana!

MXF -Joiny I Sex

Dwa miesiące po nagranym z legendarnym Sizzlą „Me No Want” Maro Music wymiata ponownie, tym razem wspólnie z  DJ-em Frodo. Dwóch klasyków melanżu tworzy producencko-didżejski duet MXF, jeden z najgorętszych projektów na rodzimej scenie EDM-owej i trapowej. Po pięciu mixtape’ach i remiksach dla m.in. Azealii Banks i Yellow Claw, przyszedł czas na „Jointy i seX”, rozpędzony bardziej niż wypada, piekielnie wyuzdany hit nagrany z udziałem dancehallowego wokalisty Sztossa.

Do połączenia sił doszło po tym, gdy Maro Music miksował płytę rapera Małolata i usłyszał Sztossa w refrenie jednej z piosenek. DJ Frodo już wcześniej był pod wrażeniem przebojowego i nowoczesnego stylu. Panowie postanowili sprawdzić jak młody twórca sprawdzi się w konwencji MXF to był strzał w dziesiątkę. – Utwór powstał bardzo spontanicznie, z uwagi na nasze fascynacje muzyczne pomieszaliśmy trochę dancehallu z trapem, dirty dutchem i hardstylem. Sztoss trafił idealnie w to, czego szukaliśmy” mówią MXF. „Jointy i seX” zdążyły już zyskać rekomendację Pezeta – „Kozacki, imprezowy kawałek, świetny wokal Sztossa , koniecznie musicie to sprawdzić.” komplementuje czołowy polski raper.
Czy zostaną hitem wakacji? Z pewnością ma to, co ku temu potrzebne, więc wszystko w Waszych rękach. MXF rozpoczynają właśnie współpracę z Urban Records i przygotowują się do grania w całej Europie, a nawet Azji.