Już dziś premiera debiutanckiego albumu grupy Terrific Sunday! Jesteście gotowi na „Strangers, Lovers”?

Terrific Sunday - front 300dpi

Zespół okrzyknięty największym odkryciem roku – grupa Terrific Sunday prezentuje swój debiutancki krążek „Strangers, Lovers”, który już dzisiaj ukazuje się nakładem wytwórni Sony Music Poland.

Baczni obserwatorzy rodzimej sceny alternatywnej już od dawna mają ich na oku. Nic dziwnego – tych czterech młodych i bardzo utalentowanych chłopaków wie co zrobić żeby zawojować polski rynek muzyczny i przekonać do siebie i swojej twórczości czołowych muzycznych dziennikarzy. Właśnie dziś premierą ma ich debiutancki, długo wyczekiwany, album „Strangers, Lovers”. (Kup/Posłuchaj płyty)

Płyta zawiera 11 indie rockowych kompozycji, które z pewnością przypadną do gustu fanom gitarowych brzmień. „Strangers, Lovers” to zbiór klimatycznych utworów, które z powodzeniem można zestawić z twórczością najciekawszych brytyjskich formacji takich jak Foals, Klaxons, The Kooks czy nawet Radiohead. Debiutancki krążek poznaniaków  to album na wysokim, światowym poziomie. I może on porządnie zamieszać nie tylko na rodzimej scenie!

Album został już doceniony i zbiera znakomite recenzje wśród polskich dziennikarzy:

Chłopaki z gitarami – w przypadku debiutantów z Poznania wszystko się pięknie zgadza – Piotr Metz, „Wprost”

Oto kolejny przykład znakomitego debiutu w tym roku – Wojciech Przylipiak, „Dziennik Gazeta Prawna”

Tracklista

 1. Another Slowly Leaves
  2. Sold My Soul
  3. Petty Fame
  4. Wallpapers
  5. Coda
  6. Frenulum
  7. Streets of Love (zobacz teledysk)
  8. Days Go By
  9. Get Lost
  10. Bombs Away (zobacz teledysk)
  11. In My Arms