Mad-Music.pl

Już dziś premiera płyty Remo “Możesz Zacząć Wszystko Jeszcze Raz”

okladka-remo-1500x1500f

Remigiusz REMO Łupicki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ’ów w Polsce. Swoją przygodę ze sceną klubową rozpoczął już w wieku 16 lat, a na swoim koncie ma wiele prestiżowych wyróżnień. Zdobył m.in. nagrodę Eska Music Awards, aTeraz Remo powraca… z nowym, piątym już projektem – „Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz”.

Na albumie znajdzie się przebój „Zaryzykuj”, który grany jest na najwyższych rotacjach duzych stacji radiowych takich jak Radio Eska, RMF MAXX.

Album „Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze raz” stanowi kolejne muzyczne wcielenie Remo. To już piąta studyjna płyta nad którą artysta pracował od dawna. Założeniem albumu było wprowadzenie słuchacza w pozytywny nastrój, dodanie energii do walki z przeciwnościami losu i ukazanie, że wiara we własne siły to najważniejsza moc jaką posiadamy.

Do nowego projektu Remo zaprosił wielu polskich artystów i producentów muzycznych. Cała współpraca zaowocowała albumem, na który składa się 12 nowych piosenek m. in. „Nie Patrz W Dół” oraz „Zaryzykuj”.

Do albumu zostanie dołączony booklet, w którym oprócz tekstów piosenek znajdziemy krótką historię samego Remo. Dowiemy się jak walczył o swoje marzenia, przyjrzymy się jego determinacji i poznamy drogę, przez którą musiał przejść, aby osiągnąć swój cel.

Track lista

1. Zaryzykuj (ft. Mr.X)
2. Secret Message
3. Nie Patrz W Dół (ft. Azzja)
4. Miliardy Gwiazd (ft. Mr.X)
5. Don’t Give It Up (ft. Marco)
6. Hunt You Down
7. Antidotum (ft. Marco)
8. Goodbye (ft. Azzja) (Foxx Remix)
9. Want You Back (ft. Oliwia Fok)
10. Nie Zatrzymuj Się (ft. Adi)
11. Bitter
12. Odbijasz Się Od Dna (ft. Marco)
Bonus Track

Play Live (ft. Doniu & Young Multi)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama