Mad-Music.pl

Już jutro premiera reedycji albumu Dawida Podsiadło!

podsiadlo_ad_2-0-96dpi

Już jutro do sklepów trafi nowy, dwupłytowy album Dawida Podsiadło zatytułowany „Annoyance and Disappointment 2.0”! To reedycja ostatniej płyty artysty, wzbogacona o całą masę nowości i niespodzianek. Nie możecie tego przegapić!

Dawid Podsiadło nie zwalnia. Jego debiutancki album „Comfort and Happiness” od niemal 150 tygodni utrzymuje się na liście OLiS. Wydany w listopadzie ub.r album „Annoyance and Disappointment”  ma już status podwójnej platyny i wciąż utrzymuje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, a singel „W dobrą stronę” jest diamentowy i ma ponad 20 mln wyświetleń w serwisie Youtube. Na wiosenną trasę koncertową wyprzedało się błyskawicznie prawie 20 tys. biletów jeszcze przed pierwszym występem. Trasa jesienna, zaplanowana od najbliższego weekendu, jest już także niemal wyprzedana. Akademia ZPAV przyznała Nagrodę Fryderyka za teledysk roku do pierwszego singla z tej płyty („W dobrą stronę”), a kolejny klip (“Pastempomat”) został nominowany do Nagrody dla Najlepszego Wideoklipu oraz Nagrody za Najlepsze Zdjęcia w Wideoklipie na festiwalu CAMERIMAGE 2016.

Dwupłytowa reedycja płyty zawiera 5 piosenek z wersji deluxe, 3 zupełnie nowe utwory, w tym duet z Julią Pietruchą, 6 remixów czołówki polskich twórców gatunku i nową wersję “Nieznajomego” z debiutanckiej płyty. Pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo są „Tapety”.

TRACKLISTA:
CD1
1. Sunlight (Intro)
2. Forest
3. Block
4. Pastempomat
5. Byrd
6. Cashew/161644
7. W dobrą stronę
8. Bela
9. Eight
10. Son of Analog
11. Where Did Your Love Go?
12. Focus
13. Four Sticks

CD2
1. DBIB
2. Lugosi
3. Vile
4. Project 19
5. Ms. Mary McAdams
6. Cohle Heart feat. Julia Pietrucha
7. Tapety
8. Barricade Me
9. Eight (RMX Sambor)
10. Bela (RMX Czarny HiFi)
11. Pastempomat (RMX Steve Nash)
12. Block (RMX Webber)
13. Eight (RMX Kuba Karas)
14. Block (RMX KAMP!)
15. Nieznajomy 2.0

W najbliższą sobotę 22.10 koncertem w Szczecińskiej Filharmonii Dawid Podsiadło zainauguruje swoją jesienną trasę koncertową „Andante Cantabile” i chociaż ostatni zamykający ten tour koncert odbędzie się dopiero w grudniu, to bilety na prawie wszystkie koncerty zostały już wyprzedane.

W związku z tak dużym zainteresowaniem publiczności Artysta postanowił zorganizować specjalną akcję która dla publiczności będzie ostatnią szansą zdobycia wejściówek  – na każdy z koncertów  będzie można wylicytować dziesięć złotych biletów, które poza wstępem zagwarantują spotkanie z Dawidem oraz szansę na zajrzenie za kulisy całego przedsięwzięcia. Dzięki współpracy z platformą  Charytatywni Allegro cały dochód z wylicytowanych w ten sposób biletów zasili konto Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” zajmującego się wspieraniem osób starszych w walce z samotnością i wykluczeniem.

Link do aukcji biletów: http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=44491380

Andante Cantabile Tour to koncerty w wyjątkowych wnętrzach największych zasiadanych sal koncertowych, teatrów i filharmonii podczas których Dawid z zespołem wykona premierowo utwory przygotowane specjalnie na tę okazje, a także zupełnie nowe aranżacje dobrze już znanych kompozycji. Jak zawsze integralną częścią występów Podsiadło na żywo, będzie wyjątkowa oprawa wizualna zaprojektowana również z myślą o tej trasie.

Podczas każdego koncertu w ramach trasy na scenie pojawi się zaproszony przez Dawida wyjątkowy Artysta – o tym, kto to będzie publiczność dowie się dopiero w trakcie koncertu. Na liście gości Andante Cantabile Tour znaleźli się: Artur Rojek / Julia Marcell / Julia Pietrucha / Katarzyna Nosowska / Kortez / Natalia Nykiel / Mela Koteluk / Miuosh / Organek / Pezet / Piotr Zioła / Ten Typ Mes / Tomek Makowiecki i Y (BOKKA). Finał trasy , z udziałem aż siódemki gości, odbędzie się 9.12 na Warszawskim Torwarze.

Jesienną trasą Dawid Podsiadło żegna się na jakiś czas z publicznością koncertową – jak zapowiada przyszły rok zamierza poświęcić na pracę studyjną.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!