Mad-Music.pl

Kendall Jenner w nowym klipie Fergie!

Kendall Jenner, modelka i celebrytka znana z reality show „Keeping Up with the Kardashians” wystąpiła w nowym klipie Fergie promującym album „Double Dutchess”.

Nie tylko ciekawy montaż klipu i udział Kardashianki przykuwają uwagę-  „Enchanté” powstało przy współpracy z tajemniczym Axl Jack’iem, który okazał się… 4-letnim synem Fergie!

Utwór można usłyszeć na nowym albumie artystki “Double Dutchess” – następcy wydanego jedenaście lat temu multi-platynowego debiutu “The Dutchess”, który na zawsze zmienił muzykę pop.

W sieci możemy obejrzeć cztery nowe klipy: “You Already Know” feat. Nicki Minaj, który zapowiada się na niekwestionowany hit nadchodzących miesięcy, otwierający album “Hungry” feat. Rick Ross, „Like It Ain’t Nuttin’” oraz wspomniany już “Enchanté (Carine) ft. Axl Jack”.

“W końcu się doczekałam!” – mówi Fergie. “Poświęciłam tyle czasu – i nieprzespanych nocy, już po położeniu mojego synka do łóżka – na doprowadzenie “Double Dutchess” do perfekcji. Czuję, że gotowy album prawdziwie odzwierciedla kim jestem na każdym poziomie. Chciałam stworzyć wizualny album, ponieważ jest w nim zawarta wyjątkowa historia, bardzo bliska mojemu sercu. Poza tym, zakładając własną wytwórnię, chciałam zacząć z rozmachem. Całość jest w 100 procentach moją wizją. Mam szczerą nadzieję, że pokochacie ją tak bardzo jak ja. Niedługo ruszam w trasę koncertową, więc do zobaczenia!”

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!