Mad-Music.pl

Kleszcz & DiNO: – Nie becz, tylko sprawdź nasz nowy klip!

Kleszcz_&_DiNO_-_Nie_placz_[okladka_singla]
Na MaxFloRecTV pojawił się kolejny zwiastun albumu „Cyrk na qłq” duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Utworowi towarzyszy teledysk nakręcony o 3 różnych porach roku. Nowy krążek rapowych freaków na sklepowe półki trafić ma 7.04. Można go już zamawiać w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl

Nie płacz” to już 4. utwór z nadchodzącej wielkimi krokami nowej płyty Kleszcza & DiNO. Dotychczas „Cyrk na qłq” zapowiadały następujące single: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem” z udziałem Rahima czy nagrany z KopruchemFreak show”. Najnowsza propozycja to solowy numer Kleszcza. Raper odpowiada ponadto za koncepcję teledysku. Jego realizacją zajął się z kolei Radosław Bereś z Ace of Art.

Kleszcz & DiNO na swoich kanałach social media apelują do fanów, by Ci „nie beczeli, tylko…” sprawdzili ich nowy klip. Wydawnictwo, którego jest on zapowiedzią, zamawiać można w pre-orderze na https://maxflosklep.pl/pl/c/PRE-ORDER/105, otrzymując wyjątkowe niespodzianki. Artyści przygotowali nawet wersję deluxe płyty, która zawiera m.in.: niepublikowany dotąd nigdzie autorski klip Kleszcza, unikatową opaskę przeciw „fałszywym Kleszczom i Kopruchom”, plakat oraz autografy. Oficjalna premiera albumu 7.04.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama