Mad-Music.pl

Kleszcz & DiNO: freakowy klip i pre-order płyty

Kleszcz & DiNO na planie klipu do utworu FREAK SHOW. Fot. Magdalena Salbert

Na www.MaxFloSklep.pl ruszyła przedsprzedaż „Cyrku na qłq” Kleszcza & DiNO. Do sieci trafił też najnowszy zwiastun krążka, singiel „Freak show” z udziałem Koprucha. Towarzyszy mu prawdopodobnie pierwszy w polskim rapie klip w całości nakręcony w cyrku. Zobaczcie, jak tym razem zaskoczą Was hip-hopowe freaki!

Choć na sklepowych półkach wciąż gości ich pierwszy wspólny album, „HorRYM JESTem”, już dziś w MaxFloSklepie ruszył pre-order kolejnego. Na „Cyrk na qłq”, bo tak zatytułowana będzie nowa płyta Kleszcza & DiNO, trafi 14 premierowych utworów. Autorem wszystkich bitów będzie oczywiście DiNO. Gościnnie za gramofonami pojawi się DJ Bambus. Wokalnie krążek uświetnią: Rahim, Buka i Kopruch. Ostatniego z nich możecie usłyszeć (i zobaczyć) w numerze „Freak show”, który również dziś trafił na MaxFloRecTV.

 

Za realizację wideo odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Wystąpili w nim m.in. artyści cyrku Arlekin. Singiel promuje tę bardziej szaloną część płyty. Jak zapowiadają jednak Kleszcz & DiNO, nie zabraknie na niej także nostalgicznych utworów. – Zabierzemy słuchaczy do cyrku. Nie będzie więc monotonni. Pojawią się numery „z życiem”, ale i dotyczące tego życia refleksje. No i z pewnością będzie jeszcze bardziej baśniowo niż ostatnio – zdradza Kleszcz.

Do sklepów w całej Polsce album trafi 7 kwietnia br. Już dziś można go zamówić w przedsprzedaży pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/c/PRE-ORDER/105. Wcześniejszy zakup oznacza m.in. niższą cenę i wysyłkę towaru na 2 dni przed premierą. Oprócz standardowego CD w MaxFloSklepie znajdziemy również wydanie kolekcjonerskie. Zawiera ono dodatkowo: unikatowy (dotąd nigdzie niepublikowany), autorski klip Kleszcza, silikonową bransoletkę z substancją przeciw „fałszywym Kleszczom i Kopruchom”, plakat z wizerunkiem artystów, autografy i pakiet wlep. Album dostępny jest niezależnie lub w zestawie z tematycznym T-shirtem.

Tracklista „Cyrku na qłq”:

 1. „Welcome” (scratche: DJ Bambus).
 2. Bajka o kolorach” (scratche: DiNO).
 3. „Żyletą tą”.
 4. „Peter Pan” ft. Buka.
 5. „Tornada”.
 6. Między piekłem a niebem” ft. Rahim.
 7. Ziemski teatr”.
 8. Nie płacz”.
 9. „Bajka o motylku” (scratche: DJ Bambus).
 10. 4 ściany wyobraźni” (scratche: DJ Bambus).
 11. Freak show” ft. Kopruch.
 12. Słodko śpij” (scratche: DJ Bambus).
 13. „Włóczykij”.
 14. „Latarnia morska”.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!