Klip do nowego przeboju Tabba&Sound’nGrace – „Możesz Wszystko”

Możesz Wszystko

Przedstawiamy Państwu teledysk do drugiego singiel z najbardziej oczekiwanej płyty tego roku Tabb&Sound’n’Grace pt. „Atom”.

Warto wspomnieć iż singiel „Możesz wszystko” jest również ilustracją muzyczną w bajce pt. „The Golden Drops” (Złote Krople), która zdobyła nagrodę główną Jury w kategorii Pełnometrażowy Film Animowany na jednym z najważniejszych festiwali filmowym 5th Dada Saheb Phalke Film Festival w Indiach.Fragmenty właśnie z tej bajki stały się częścią tegoż teledysku.

TabbSoundnGrace1

„ATOM”

Już 2 czerwca pojawi się
wyczekiwana płyta „ATOM”.

Jest to album dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach – bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze – nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota – co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja – co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: „tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak” – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płytę ATOM.