Mad-Music.pl

Koncert Delilah już w piątek! Dołącz do oficjalnej akcji koncertowej!

Po kilkumiesięcznym czekaniu fani Delilah – brytyjskiej wokalistki oraz kompozytorki tekstów – mogą z radością wykrzyknąć Nareszcie!. Długo wyczekiwany koncert będzie miał miejsce już w przyszły piątek na sopockiej plaży Zatoki Sztuki Beach Club.

akcja1

Jednak to nie koniec wrażeń – Delilah Poland, polski fanclub artystki przygotował dla niej wiele niespodzianek. Najważniejszą z nich jest akcja koncertowa “Inside Our Love”. Polega ona na przygotowaniu (jest możliwość wydrukowania, by zaoszczędzić czas) kartki z wyraźnym napisem “DELILAH”. Podczas wykonywania pierwszego refrenu utworu Inside My Love, wszystkie kartki wędrują w górę.

Fanclubowicze przygotują specjalny transparent z napisem “You are Inside Our Love”, który zostanie umieszczony w pierwszym rzędzie przy scenie. Mają oni nadzieję, że dzięki temu pokażą jak ważna jest dla nich artystka i jak bardzo cenią sobie jej występ w Polsce.

Jak wcześniej wspomnieliśmy – całość zostanie wykonana wraz z rozpoczęciem pierwszego refrenu utworu Inside My Love (zobacz na teledysku poniżej).

Jeśli wybierasz się na koncert – nie zapomnij wziąć swojej kartki. Czym więcej kartek pojawi się w górze, tym lepszy efekt zyska akcja! 🙂

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!