Koncert Delilah już w piątek! Dołącz do oficjalnej akcji koncertowej!

Po kilkumiesięcznym czekaniu fani Delilah – brytyjskiej wokalistki oraz kompozytorki tekstów – mogą z radością wykrzyknąć Nareszcie!. Długo wyczekiwany koncert będzie miał miejsce już w przyszły piątek na sopockiej plaży Zatoki Sztuki Beach Club.

akcja1

Jednak to nie koniec wrażeń – Delilah Poland, polski fanclub artystki przygotował dla niej wiele niespodzianek. Najważniejszą z nich jest akcja koncertowa „Inside Our Love”. Polega ona na przygotowaniu (jest możliwość wydrukowania, by zaoszczędzić czas) kartki z wyraźnym napisem „DELILAH”. Podczas wykonywania pierwszego refrenu utworu Inside My Love, wszystkie kartki wędrują w górę.

Fanclubowicze przygotują specjalny transparent z napisem „You are Inside Our Love”, który zostanie umieszczony w pierwszym rzędzie przy scenie. Mają oni nadzieję, że dzięki temu pokażą jak ważna jest dla nich artystka i jak bardzo cenią sobie jej występ w Polsce.

Jak wcześniej wspomnieliśmy – całość zostanie wykonana wraz z rozpoczęciem pierwszego refrenu utworu Inside My Love (zobacz na teledysku poniżej).

Jeśli wybierasz się na koncert – nie zapomnij wziąć swojej kartki. Czym więcej kartek pojawi się w górze, tym lepszy efekt zyska akcja! 🙂