Mad-Music.pl

Krist Van D z milionem wyświetleń!

5770E750-7DE4-428C-9A71-DAF488706E23

Krist Van D nie tak dawno zaprezentował teledysk do swojego najnowszego singla – „You Are The One (Rework)” a już dzisiaj teledysk ma na swoim koncie ponad milion wyświetleń!!!

W nawiązaniu do tytułu utworu teledysk opowiada historię kilku wytrwale, z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem trenujących sportowców, którzy w swoich dyscyplinach chcą stać się „Numerem Jeden” i sięgnąć po najwyższe laury.

Sport to przecież nie tylko sport zawodowy – to także sport amatorski, który może, a nawet powinien uprawiać każdy z nas. Nie trzeba chyba nikogo dzisiaj przekonywać, jak ważna dla naszego funkcjonowania jest kondycja fizyczna oraz zdrowe odżywianie się. Wprawdzie one same nie zagwarantują nam sukcesu, ale zdecydowanie ułatwią dążenie do niego w każdej dziedzinie.

Zachęcamy więc do trenowania w rytm „You Are The One (Rework)” – wszak ćwiczyć zawsze lepiej w rytm dobrej muzyki, szczególnie że każdy z nas chce być kiedyś „numer Jeden”.

Warto wspomnieć, że nowa odsłona hitowego “You Are The One (Rework)” zdobył szczyt Top 60 Dance Chart US najczęściej odtwarzanych utworów przez DJ-ów w klubach w USA. Wyprzedził nowe single m.in. takich artystów jak: Martin Garrix, Kungs czy Dual Lipa!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama