KRZYK DZIEWCZYNY, KTÓRA ZDAJE SOBIE SPRAWĘ, ŻE ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ NIŻ TO, CO OFERUJE JEJ CODZIENNOŚĆ… NOWY TELEDYSK OD NATALII NYKIEL!

Fot. Bartek Szmigulski

Pojawienie się na rynku albumu Natalii Nykiel (premiera miała miejsce we wrześniu) zostało zauważone przez wszystkie opiniotwórcze media muzyczne w kraju. Zaskakująca dojrzałość debiutantki, muzyczna świadomość oraz odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek na gruncie rodzimego electropopu, sprawiły, że płyta została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym debiutem 2014 roku.

Nykiel szturmem wdarła się na muzyczną scenę. Po premierze teledysku do debiutanckiego singla „Wilk” i wydaniu „Lupus EP”, jasnym stało się, że właśnie takiego głosu w Polsce brakowało. Na jej debiutancką płytę „Lupus Electro” składają się świetne teksty m.in. Kasi Nosowskiej, Budynia, Pauliny Przybysz oraz samej Natalii (odpowiada także za kompozycje), w produkcji Foxa, odpowiedzialnego m.in. za brzmienie albumów Marii Peszek. Płyta zelektryzowała branżę, Natalia cieszy się co raz większym zainteresowaniem publiczności, czego dowodem jest imponująca frekwencja podczas koncertów.

Natalia nie zwalnia tempa. Dziś premierę ma jej najnowszy videolcip do singla „Bądź duży”.  Muzykę do utworu skomponował wspólnie z Natalią Fox, słowa napisał Budyń (Jacek Szymkiewicz) – lider zespołu Pogodno.

„Bądź duży” to krzyk dziewczyny, która zdaje sobie sprawę, że zasługuje na więcej niż to, co oferuje jej codzienność.

Jak mówi Natalia: To nie do końca piosenka o dorastaniu. To raczej utwór mówiący o potrzebie niepewności i niewiadomej w życiu, która determinuje nas do podejmowania ryzykownych decyzji.

Zafascynowana elektronicznymi brzmieniami wokalistka zdaje się udowadniać, że jej wilcze serce wciąż potrzebuje nowych wyzwań. Pytana o momenty, w których jej serce bije najmocniej odpowiada krótko: To nie bicie. To beat.

 

ZOBACZ TELEDYSK „ BĄDŹ DUŻY”:

 

Przypominamy, że 24.04 Natalia Nykiel wystąpi na głównej scenie Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu obok takich artystów jak Years&Years, Mela Koteluk, Skubas czy Ten Typ Mes!