Mad-Music.pl

Kygo ujawnia nowy singiel “Stay” (feat. Maty Noyes)

 
TAG -->

Kygo press photo

Rok po premierze swojego przełomowego hitu „Firestone”, Kygo postanowił świętować wypuszczając nowy utwór – „Stay” featuring Maty Noyes.

Posłuchaj / kup “Stay” (feat. Maty Noyes) TUTAJ!

Wokalnie w „Stay” udziela się Maty Noyes, 18letnia piosenkarka i autorka tekstów,  znana m.in. z utworu “Angel” zespołu The Weeknd. Singiel zawiera charakterystyczne brzmienie, określane jako „tropical house”, stanowiące znak firmowy Kygo.

Ostatni rok był wyjątkowy i przełomowy w karierze tego młodego, 24latka z Norwegii! Jego singiel „Firestone” rozszedł się w ponad 6 milionowym nakładzie, jego utwory odsłuchano prawie 6 miliardów (!) razy w serwisach streamingowych, wystąpił na największych festiwalach, w tym Ultra Music Festival oraz Coachella oraz zagrał na gali wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla! Jednym słowem Kygo osiągnął to, co wydaje się niemożliwe w zaledwie kilka miesięcy i stał się jedną z największych obecnie gwiazd muzyki elektronicznej!

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama