LANY CORAZ BLIŻEJ!

Premiera debiutanckiego albumu „LANY” już 30 czerwca! Zespół w tym roku zagra 135 koncertów w Ameryce Północnej, Europie, Rosji, Australii, Nowej Zelandii i Azji! Gwiazdy indie-popu przyjadą do Polski 27 listopada i zagrają w klubie Proxima! -> https://www.facebook.com/events/468233236856082/

Ostatni zwiastun płyty – utwór „13” – znalazł się na liście Global Viral Top 50 w Spotify z wynikiem 1,9 mln odtworzeń! Debiutancki album LANY zatytułowany „LANY” już 30 czerwca! Płyta zawiera aż 16 utworów w tym największy hit zespołu – “ILYSB”!

LANY to pochodzące z Los Angeles trio – Paul Klein, Les Priest and Jake Goss . Zespół tylko w przeciągu ostatniego roku zagrał aż 117 koncertów gromadząc po drodze oszałamiającą liczbę fanów. LANY tworzą muzykę, która trafia prosto w serce. Świetne piosenki przywodzące na myśl echa popu lat 80-tych, R&B lat 90-tych wymieszane z new-wave’ową elektroniką i chwytliwymi melodiami zostają w głowie już od pierwszego przesłuchania. LANY mogą się pochwalić oszałamiającym wynikiem 100 milionów streamów na Spotify!

Muzycy, którzy nazywani są „nadzieją muzyki indie” swoją popularność zawdzięczają utworowi „ILYSB”, który podbija listy przebojów w serwisach streamingowych na całym świecie. Zespół supportował takie gwiazdy jak Ellie Goulding, Hasley, Twin Shadow, Troye Sivan czy X Ambassadors, pojawił się też na festiwalach Lollapalooza, Firefly czy Bonnaroo. W marcu występowali przed koncertem Toma Odella w warszawskim Torwarze.

Tracklista:

1. DUMB STUFF
2. THE BREAKUP
3. SUPER FAR
4. OVERTIME
5. FLOWERS ON THE FLOOR
6. PARENTS
7. ILYSB
8. 13
9. HERICANE
10. HURTS
11. GOOD GIRLS
12. PANCAKES
13. TAMPA
14. PURPLE TEETH
15. SO, SOO PRETTY
16. IT WAS LOVE