Leski w męskiej rozmowie z Piotrem Metzem opowiada o swoim debiutanckim albumie Splot

Leski_Front_RGB_SCREEN-01-01

1 czerwca ukazał się debiutancki album Leskiego „Splot”. Pozytywnie o wydawnictwie wypowiedzieli się już m.in. Mela Koteluk i Wojciech Waglewski. Męską rozmowę w nietypowej scenerii przeprowadził z Leskim Piotr Metz.

„Singer songwriterem może być każdy niezależnie od wykorzystywanego instrumentu. Coraz częściej jest nim człowiek z syntezatorem i komputerem i to jest fajne. Ważne jest jednak aby tekst nie był smutną koniecznością a całość odbywała się tu i teraz” – mówi Leski.  Co jeszcze ciekawego powiedział Piotrowi Metzowi? Zobacz filmik:

Do pierwszego singla „Kosmonauta” powstał teledysk, który wyreżyserowała Zuza Krajewska:

Leski to polski singer/songwriter, którego mantrowe melodie, magnetyczny wokal i intymne teksty sprawiają, że jego muzyka stawiana jest na półce obok twórczości Bena Howarda, czy Jose Gonzalesa. Leski bawi się kontrastami.

Leski z kapitalną lekkością wyważa proporcje słów i dźwięków tworząc wyjątkowy zaczyn muzycznych doznań. Sami posłuchajcie!
Mela Koteluk
Hipnotycznie kręci mnie. Gdybym nie dostał pewnie bym sobie kupił.
Wojciech Waglewski

Połączenie wrażliwości, melodyjności i pewnej szlachetnej lekkości, co sprawia, że piosenki Leskiego oplatają słuchacza swoim urokiem. To piękne omotanie!​
Anna Gacek, Trójka

Leski na facebooku
Warner Music Poland na facebooku